Allahindlus!

Zoomad MOONSTRUCK® ZERO (480g)

Original price was: 28,00 €.Current price is: 14,00 €.

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

Moonstruck® ZERO on stimulantidevaba enne treeningut buuster, millele on lisatud 1 g AKKG-d ja 1 g tsitrulliini. See kõik annab kokku 10 g lämmastikoksiidi, mis aitab maksimeerida lihaste ülekoormust ja vaskularisatsiooni treeningu ajal.

Nüüd saate teha parima  enne treeningut buusteri, teades, et saate oma hilisõhtusest treeningust maksimumi ja magate pärast seda nagu beebi.

Kas on liiga hilja oma Pre-workouti võtta? Nüüd pole enam vabandusi. Moonstruck® ZERO on siin selleks, et treenida alati samal tasemel olenemata kellaajast. Tere tulemast meie loomaaeda!

Moons Truck Zero on pulbriline toidulisand, mis põhineb aminohapete, nagu arginiini, tsitrulliini, glütsiini ja glutamiini sünergilisel kombinatsioonil, beeta-alaniini, kreatiini, rodiolaekstrakti ning C-, E- ja B-rühma vitamiinidega.

Samuti on see kergesti lahustuv ja kiiresti imenduv pulber.

Zoomad Labs Moons Truck Zero omadused

  • Aminohapetel, kreatiinil, vitamiinidel ja muudel looduslikel koostisosadel põhinev toidulisand
  • Soovitatav sportlastele

ViNitrox ™ on välja töötatud spetsiaalselt vastama sportlaste nõudmistele, kes otsivad looduslikke toidulisandeid.

✓ Stimuleerib lihaste jõudlust

✓ Väsimusbarjääri purustamine

✓ Võimendab lämmastikoksiidi taset

ViNitrox ™ on õunte ja viinamarjade polüfenoolide eksklusiivne ja patenteeritud sünergiline kombinatsioon. See pakub mitmeid erakordseid sportliku toitumise omadusi, sealhulgas pikaajalist ja paremat jõudlust. Viimane Nexira kliiniline uuring*, milles osales 50 sportlast vanuses 25–45 aastat, näitas, et intensiivse pingutuse korral parandab 500 mg ViNitrox ™ päevas füüsilisi võimeid:

✓ Suurendage füüsilise treeningu aega 10%

✓ Viivitab väsimusbarjääri 13% võrra

Kyowa Quality® koostisosi pakutakse kvaliteedile mõtlevatele tootjatele, kes soovivad tagada turule toodavate toodete ohutuse ja tõhususe. Otsige kindlasti etiketilt Kyowa Quality®-i, mis garanteerib suurepärase toote, mis annab teile soovitud eelised. L-glutamiin on kõige levinum lihastes leiduv aminohape ja see on peamine lämmastiku transportija lihasrakkudesse. Intensiivse treeningu ajal võivad tasemed dramaatiliselt kahaneda, nii et toidulisanditest võib olla abi inimestele, kes soovivad oma treeningtulemust optimeerida.

BioPerine® on patenteeritud ekstrakt, mis on saadud musta pipra (Piper nigrum) viljadest, standardiseeritud minimaalselt 95% piperiini, turustab Sabinsa Corporation ja mida on kasutatud biosaadavuse parandajana üle 20 aasta. BioPerine®-l on märkimisväärne võime suurendada koos manustatavate toitainete biosaadavust. BioPerine®-i biotugevdamise aktiivsuse erinevad mehhanismid on välja pakutud:

✓ BioPerine® moduleerib ensüüme, mis vastutavad toitainete metabolismi eest.

✓ Stimuleerib aminohapete transporterite aktiivsust soolestiku limaskestas.

✓ See pärsib p-glükoproteiini, mis eemaldab rakkudest aineid.

✓ See vähendab glükuroonhappe tootmist soolestikus ja vähendab ensüümi glükuronüültransferaasi aktiivsust, võimaldades seega rohkematel ainetel aktiivsel kujul siseneda kehasse.

BioPerine®-i lisamine võib muuta väheefektiivse toitaine ülitõhusaks, suurendades selle biosaadavust ja rakusisest viibimisaega.

AstraGin® on NuLiv Science’i patenteeritud soolestiku toitaine, mis koosneb kõrgelt puhastatud ja fraktsioneeritud Panax notoginsengist ja Astragalus membranaceus’est, mis on toodetud patenteeritud farmaatsia ekstraheerimis- ja töötlemistehnoloogia abil.

Lisainfo

Maitse

Kirss, Maasikas