Allahindlus!

OstroVit VITAMIN D3 4000iu VEGE Sprei (30ml)

Original price was: 7,90 €.Current price is: 5,00 €.

Laost otsas

Kirjeldus

OstroVit Pharma Vitamin D3 4000 iu on vegan pihusti kujul olev toidulisand, mis võimaldab kiiresti ja lihtsalt varustada keha vajaliku päevaannusega D-vitamiiniga. Toode on rikastatud E-vitamiiniga, millel on antioksüdatiivne toime. MCT õli Guinea-White õliseemnetest, mis toetab vitamiinide imendumist. Toidulisandis sisalduvad koostisained võimaldavad nautida tugevaid luid ja hambaid, omada ilusat ja sileda nahka, kaitsta infektsioonide eest, vähendada vabade radikaalide hulka organismis ning toetada vereringesüsteemi selle igapäevatöös.

Miks peaksite kasutama OstroVit Pharma Vitamin D3 4000iu ?

D3-vitamiinil on mitmeid omadusi, mis toetavad keha tema igapäevastes tegevustes. See moodustub kehas loomulikul teel päikese käes viibimise ajal ning seda pakuvad lisaks mitmesugused toidud, nagu rasvane kala, piimatooted, liha ja rups. Kahjuks ei pruugi isegi nende koostisainete rikas toit olla piisav optimaalse D3-vitamiini taseme säilitamiseks, eriti kui teie aktiivsus päikese käes on piiratud.

D3-vitamiini puudus on väga levinud nähtus. See võib väljenduda kroonilise väsimuse, ärrituvuse ja isegi suurenenud valutundlikkusena. Lisaks võivad liiga madala D-vitamiini tasemega inimesed kurta lihas- ja luuvalu, tugeva juuste väljalangemise ja sagedaste infektsioonide üle. Vitamiin D3 on eriti soovitatav, kui:

  • tunnete end halvasti
  • teid saadab väsimus
  • kaotate palju juukseid
  • olete sageli haige
  • soovid toetada oma vereringesüsteemi talitlust

OstroVit Pharma Vitamiin D3 4000 iu sisalduvate koostisosade omadused

  • TERVIK TEGEVUS – regulaarne D3-vitamiini tarbimine aitab kaasa vereringe- ja skeletisüsteemi talitlusele. D3-vitamiin võib samuti mõjutada meeleolu ja immuunsust.
  • E-VITAMIINI LISAND – E-vitamiin, mis on tuntud oma antioksüdantsete omaduste poolest. Lisaks võib see mõjutada õiget lihaste jõudlust.
  • MCT OIL – MCT õli Guinea õlitaime seemnetest. See spetsiifiline rasvatüüp hõlbustab rasvlahustuvate vitamiinide imendumist, ilma et see aitaks kaasa kolesteroolitaseme tõusule.
  • LIHTNE DOOSIMINE – meie toidulisand on kapseldatud väikesesse pudelisse, millel on mugav jaotur. Üks aplikaatori vajutus võrdub täpselt 2000 iu D3-vitamiiniga. Toidulisandit võite võtta otse suu kaudu või manustada koos toiduga.

Laboratoorselt kinnitatud kvaliteet

Klientide tervise huvides testitakse meie toodetud tooteid regulaarselt sõltumatus akrediteeritud laboris, et tagada ja säilitada kõrgeim kvaliteet.