Allahindlus!

Activlab ENERGON X 1000 (90caps)

4,00 

6 laos

Kategooria:

Kirjeldus

ENERGON X 1000 – Ekstraktide koostis (Guarana, ženšenn) + teised. Soovitatav eriti suurenenud vaimse ja füüsilise koormuse ajal

ENERGON X 1000 : *Stimuleerib närvisüsteemi, *Parandab seostumisprotsesse ning tugevdab mälu, *Vähendab väsimust ja unisust, *Aitab tasakaalustada närvi- ja ajurakkude funktsioneerimist, *Neutraliseerib stressi poolt põhjustatud füsioloogilised muutused.

Energon X on organismile tõhusa energiat andva toimega segu ürtidest ning mineraalainetest.

Guaraana (Paullinia Cupana). Kofeiini sisaldav taim, toimib stimulandina. Võrreldes kohviga ei põhjusta soovimatuid kõrvalmõjusid (maohaavad) ega teki sõltuvust. Guaraanat soovitatakse füüsilise ja vaimse väsimuse all kannatavatele või suurt keskendumist nõudvat tööd tegevatele inimestele (üliõpilased, sportlased, autojuhid, piloodid). Guraanat on soovitav kasutada kohvi aseainena ning see stimuleerib südame ning hingamissüsteemi tööd ja annab organismile jõudu.

Ženšennil on toniseeriv toime ja suurendab organismi jõudlust. Sisaldab ginsenosiide, bioloogiliselt aktiivseid aineid (panaksosiid). Ženšenn kõrvaldab väsimuse ja kurnatuse ning stimuleerib ja ergutab mälu- ning mõtlemisprotsesse. Aine mõjutab ka trenniga kaasnevaid muutusi: lagundatakse rohkem rasva.

Tauriin on tinglikult asendamatu aminohape ning see säilitab organismis lämastiku, vähendab proteiini lagunemise intensiivsust, omab antikataboolset toimet ning parandab seeläbi märkimisväärselt lihaste seisundit. Aine piirab serotoniini eritumist ning põhjustab sellega väsimuse alanemist ning pikendab füüsilise ja vaimse pingutuse maksimumperioodi. Tauriin mõjutab ka süsivesikute ainevahetust, vähendab suhkru kontsentratsiooni veres.

Magneesium parandab keskendumisvõimet, kõrvaldab väsimuse sümptomid (isegi pikaajalised). Soovitatakse neile, kes töötavad vastutusrikastel ametikohtadel ning peavad taluma pidevat tööpinget, füüsiliselt ning vaimselt aktiivsetele inimestele. Ainel on lõdvestav ning stressivastane toime ja see vabastab ning säilitab rakuenergia, mida toodetakse süsivesikute lagundamisega (glükoos) organismis.

B6-vitamiin on elutähtis organismi õige valgutasakaalu säilitamiseks. Vitamiin vastutab transaminatsiooni (protsess, mille lõpptulemuseks on erinevate aminohapete süntees organismis) ning ka teiste valkainete üleminekute eest ainevahetuse protsessis. Vitamiin on asendamatu närvisüsteemi regulatsioonis.

Kasutamine

1 kapsel enne hommikusööki ja 1 kapsel enne vaimset või füüsilist pingutust. Mitte manustada enne magamaminekut – tugev stimuleeriv toime.

 

Toitumisalane teave

KOOSTISOSAD: Guarana ekstrakt, magneesiumoksiid, ženšenniekstrakt, tauriin, mikrokristalne tselluloos, paakumisvastane aine: E470b, vitamiin B6 (püridoksiinvesinikkloriid), kest: želatiin, värvained: E124, E110, E104 – need võivad mõjutada aktiivsust ja kontsentratsiooni lastel, E171.